Tatry: Náročnější, než jsme čekali :)

Slovensko je kousek od Brna a nabízí krásnou přírodu s vysokými horami, což je ideální prostředí, které pro natáčení potřebujeme. Tušili jsme, že bude natáčení náročné, tak náš předchozí letní „výlet“ směřoval do Jeseníků, kde jsme si otestovali momentální fyzičku. Při cestě do Vysokých Tater (nebudeme se přece šetřit na Nízkých :D) jsme se zastavili ještě u Ružomberoku v krásné horské vesničce Vlkolínec, kde jsme natočili parádní trasu zakončenou mezi historickými dřevěnými staveními, která jsou pod ochranou UNESCO. A pak už směr horské štíty.

Parádní na tomhle natáčení bylo, že jsme dopředu věděli, že nebudeme muset spát jako obvykle pod stanem a ráno se klepat zimou, ale za poskytnutí záběrů okolí Štrbského plesa místnímu hotelu Patria, jsme dostali ubytování na dva dny! Konečně se dalo po natáčení pořádně odpočinout 🙂

Panorama Štrbské pleso

A pak to šlo ráz na ráz, natáčení okolo Štrbského plesa, na východ a na západ po tatranské magistrále k různým nádherným jezerům s výhledy na drsné vrcholky Tater. Jedna rada, pokud se budete ptát na cestu a její kvalitu a dostanete odpověď: „To je taková asfaltová cesta pro důchodce“, připravte se na pořádné kameny a úzké horské cestičky. Holt měřítka jsou různá 😀 Pod těmito radami jsme se tedy vydávali po „asfaltkách“ a občas měli strach, abychom se nezřítili i se steadycamem do propastí pod námi. Bylo to náročné, ale natočili jsme parádní záběry a už teď se těšíme, až si budete moct videa prohlédnout.

Dál nás čeká Rakousko, Itálie a nejspíš i Slovinsko, tak uvidíme, jak dobře nás Tatry prověřily 🙂 Stay tuned 😉

Honza


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nikdo nemá rád spam. Proto pro vás máme malé ověření. *