Dosud největší adrenalinová pecka – Freeruneři!

Zhruba před 2 měsíci jsem se seznámil s Shimmym (Michal Šimara) v B1F a pak jsme se začali potkávat na Kolečku (venkovní fitko v Králově Poli) a viděl jsem, co Shimmy a další kluci předvádí za triky na hrazdě apod. (human flag, muscle ups a další). Domluvili jsme se po několika dnech, že dáme oběd a poznal jsem, že je Shimmy podobných názorů jako jsem já a také, že je organizačně velmi schopný.

Po několika dnech nadhodil Dave (David Klodner) ze Spoteee, že by nebylo špatné mít natočenou trasu, kde by před náma skákali freeruneři, tak jsem dal se Shimmym druhý oběd, kde jsme spolupráci probrali a začali vymýšlet koncept, vytvořili událost na facebooku.

Shimmy rozhodil sítě mezi kamarády z gymnastiky, parkouristy a freerunnery a na událost se nahlásilo cca 14 lidí (4 od nás ze Spoteee), takže 10 „herců“. Natáčení se konalo 30.6.2013 poblíž brněnské přehrady na tzv. trase Soudek. Od prvních chvil byla pohodová atmosféra a co mě mile překvapilo, že všichni došli včas. Z původního počtu 10 lidí nakonec ale dorazilo 7 sportovců, jmenovitě: Petr Vespalec, Karel Hunk Křivý, David Karas, Lubomír Komínek, Petr Žilev, Nikola Pálková a pochopitelně Michal Šimara – hlavní organizátor akce. Nechyběli taky 4 od nás ze Spoteee (Honza Klodner, Michal Příkazský a moje maličkost 🙂 + Dave Klodner za volantem.

A takhle to vypadalo na samotném natáčení:

1. parádní kousky 🙂

Je potřeba se kouknout, jak to vypadá na kameře. 🙂

Bojová porada, co se bude dělat na dalším úseku. 🙂

Nácvik těžšího prvku dřív než se půjde na ostro 🙂

…… aaa, klapla :), kola a kolemjdoucí zmizli a můžeme točit další úsek! 🙂

Backstage video z akce:

http://www.youtube.com/watch?v=rpWMZlHyUDQ&feature=youtu.be

 

Bejčí

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nikdo nemá rád spam. Proto pro vás máme malé ověření. *